SOSNÓWKA 11800m2 – możliwe inne rozliczenie

Sosnówka koło Karpacza – działka

Działka usytuowana jest w Sosnówce 4 km od Karpacza Górnego.  Do wyciągu głównego w Karpaczu (NA KOPĘ) jest tylko 6 km.
Działka jest w postaci nieregularnego wielokąta, pochyła (stokowa) z pięknym widokiem na Dolinę Sosnowską.  Wielkość działki to 11800 m2 (1,18ha). Dojazd do działki jest utwardzony.

Wystąpić można o pozwolenie na budowę pięknego kaskadowego pensjonatu (hotelu), kilku domów wielorodzinnych lub jednorodzinnych (mini osiedle). Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki we własnym zakresie. Dla terenu istnieje studium zagospodarowania terenu dla całej gminy.

Działka jest nieuzbrojona. Na granicy jest prąd, woda, telefon, gaz. Możliwe jest własne ujęcie wody. Na środku jest źródło wody.

Cena: 32 zł/m2, do uzgodnienia. Przy konkretnym zainteresowaniu cena do negocjacji. Mogę rozważyć każdą propozycję. W grę wchodzą również zamiany. W rozliczeniu przyjmę luksusowe samochody lub mieszkania.

Istnieje możliwość zakupu działki na raty. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Położenie: województwo Dolnośląskie, Powiat Jelenia Góra, Gmina Podgórzyn.
Informacje pod nr tel. 0 662 049 294

sosnówka - widok na działkę z drogi głównej na karpacz z zaz Sosnówka - widok na działkę z drogi głównej na Karpacz Sosnówka - widok na działkę z góry Sosnówka - widok na stok - górna część działki Widok aktualny działki SOSNÓWKA Widok na dolinę

Comments are closed.